بهداشت جنسی, مسائل زناشویی

برای خرید کاندوم چه بگوییم ؟

برای خرید کاندوم

شما می‌خواهید کاندوم بخرید بدون این‌که بگویید «کاندوم» ؟ واضح است که شما از خریدن کاندوم خجالت می‌کشید. اگرچه که ما در ایران‌کاندوم متنوع‌ترین و کامل‌ترین و تخصصی‌ترین فروشگاه کاندوم هستیم، و قاعدتاً باید بگوییم، حتما بیایید از ما کاندوم بخرید، ولی واقعاً خریدن کاندوم از مغازه هم خجالت ندارد. اما با ما همراه باشید تا به این سوال پاسخ دهیم که «برای خرید کاندوم چه بگوییم ؟»

کاندوم بخریم بدون این‌که بگوییم کاندوم !

از آن درخواست‌های عجیب و غریب ما ایرانی‌ها ! اما راه حلّش خیلی دشوار نیست، ما هم عادت داریم، جواب سوال شما را همان اول بدهیم و سرتان را درد نیاوریم. راهکارهایی برای خرید کاندوم دارید :

1- از نام برند کاندوم استفاده کنید. بگویید کدکس دارید ؟ یا بگویید ایکس دریم دارید ؟ حتی می‌توانید مدل آن را هم مشخص کنید مثلاً ایکس دریم فضایی یا کدکس تاخیری یا کاپوت خاردار

2- با دست به محصول اشاره کنید و بگویید بسته اناری را بدهید.

3- از ما بخرید ! بله ما همه انواع کاندوم را به طور محرمانه درب منزل به شما تحویل می‌دهیم ! خیلی محرمانه ! برای خرید با شماره 09391228691 تماس بگیرید یا راحت توی سایت سفارش دهید.

برای خرید کاندوم چه بگوییم ؟

برای خرید کاندوم چه بگوییم ؟ شما می توانید کاندوم بخرید بدون آن‌که بگویید کاندوم !

چطور کاندوم را انتخاب کنیم ؟

خب وقتی شما می‌توانید با فروشنده درباره محصول صحبت کنید، به راحتی از او مشورت درباره محصول می‌گیرید. اما حالا که قرار نیست از اسم کاندوم استفاده کنید، قطعاً امکان مشورت گرفتن هم ندارید! حالا چطور پس کاندوم مناسب خودتان را انتخاب کنید ؟ در ادامه شما را برای خرید کاندوم مناسب خودتان هم راهنمایی کردیم.

1- کاندوم یک انتخاب مشترک است ! کاندوم نه فقط برای مرد است نه فقط برای زن !

2- تجربه روابط جنسی قبلی خود را مرور کنید. با کدام‌یک از این شرایط روبرو بوده‌اید ؟ انزال زود در مرد، درد هنگام دخول برای مرد، ناتوانی در دخول به دلیل خشکی برای مرد، درد حین رابطه برای زن، به ارگاسم نرسیدن برای زن . برای هر کدام از این‌ها کاندوم مناسبی وجود دارد.

کاندوم‌ چرب و روان‌کننده برای آن‌هایی است که درد حین رابطه یا مشکل دخول داشته‌اند.

کاندوم‌های خاردار طراحی شده برای آن‌هایی که زوجه مشکل ارگاسم داشته.

کاندوم‌های تاخیری مناسب آن‌هایی است که مشکل زودانزالی دارند.

اطلاعات کلی که باید از کاندوم بدانید

کاندوم (پوشک) یک وسیله جلوگیری از بارداری و عفونت‌های جنسی است که به صورت لوله‌ای و از جنس لاتکس، پلی‌یورتان یا لامینت شده با پلاستیک در دسترس است. این وسیله با جلوگیری از تماس مستقیم بین آلت تناسلی مرد و زن، از انتقال سرطان‌ها، بیماری‌های جنسی و بارداری جلوگیری می کند.

کاندوم‌ها برای جلوگیری از بارداری و پیشگیری از عفونت‌های جنسی کاربرد دارند. برای استفاده از کاندوم، ابتدا باید آن را بر روی آلت تناسلی قرار داده و سپس با استفاده از آن باید رابطه جنسی را آغاز کرد. برای کاربرد بهتر کاندوم، بهتر است از یک نوع لوسیون خاص استفاده شود.

همچنین، برای به حداقل رساندن خطر پارگی کاندوم، باید به نکاتی مهم توجه کرد. اولین نکته این است که کاندوم ها باید از نوع با کیفیت و معتبر باشند و همچنین در جای خشک و خنک نگهداری شوند. همچنین باید از استفاده از کاندوم های دوباره‌پذیر خودداری کرد، چون این کار می تواند خطر انتقال بیماری‌های جنسی را افزایش دهد.

کاندوم ها برای هر بار استفاده تولید شده اند و باید بلافاصله پس از استفاده دور ریخته شوند. در صورتی که کاندوم در حین رابطه جنسی پاره شود، باید از رابطه جدا شده و از کاندوم جدیدی استفاده کنید.

کاندوم خاردرشت سیلیکونی شاخک دار

قیمت اصلی 220,000 تومان بود.قیمت فعلی 195,000 تومان است.

کاندوم خاردرشت ناچ کدکس مدل BIG DOTS بسته 10 عددی

قیمت اصلی 84,000 تومان بود.قیمت فعلی 73,000 تومان است.

کاندوم نازک ناچ کدکس مدل Sensitive بسته 12 عددی

قیمت اصلی 84,000 تومان بود.قیمت فعلی 73,000 تومان است.

کاندوم تاخیری ناچ کدکس مدل Ginseng بسته 12 عددی

قیمت اصلی 85,000 تومان بود.قیمت فعلی 73,000 تومان است.

اصلا چرا کاندوم؟

به طور کلی، استفاده از کاندوم می‌تواند در جلوگیری از بارداری و عفونت‌های جنسی موثر باشد، اما باید توجه داشت که کاندوم نمی‌تواند صد درصد موثر باشد و در برخی موارد ممکن است شکست خوردن و یا سوراخ شدن داشته باشد. همچنین استفاده نادرست از کاندوم، مانند استفاده از کاندوم منقضی شده، استفاده از کاندوم با اندازه نامناسب، و یا عدم استفاده درست از کاندوم می‌تواند به بارداری و عفونت‌های جنسی منجر شود. در صورتی که قصد استفاده از کاندوم را دارید، بهتر است از کاندوم با کیفیت و معتبر استفاده کنید و همچنین به درستی از آن استفاده کنید تا بهترین نتیجه را برای خود و شریک جنسی‌تان به دست آورید.

در کل ناراحت نباشید که برای خرید کاندوم باید چه بگویید ! کار بسیار ساده‌تر از این حرفهاست !

چه کسانی بیشتر به کاندوم نیاز دارند؟

استفاده از کاندوم به عنوان یکی از روش‌های مهم جلوگیری از بارداری و عفونت‌های جنسی می‌تواند برای همه جنسیت‌ها و همه گروه‌های سنی مناسب باشد. با این حال، برخی افراد نیاز بیشتری به استفاده از کاندوم دارند.

اولین گروه از افرادی که بیشتر به کاندوم نیاز دارند، جوانان هستند. برای جوانانی که به دنبال روابط جنسی هستند، استفاده از کاندوم امر ضروری است. در واقع، بیشترین درصد از بیماری‌های جنسی در گروه سنی جوانان مشاهده می‌شود. استفاده از کاندوم می‌تواند جلوگیری از انتقال بیماری‌های جنسی مانند سیفیلیس و ایدز به دیگران باشد.

دومین گروه افرادی که نیاز بیشتری به استفاده از کاندوم دارند، افرادی هستند که با شریک‌های جدید جنسی دارند. این افراد باید مطمئن شوند که هر شریک جنسی جدیدی که دارند، خالی از بیماری‌های جنسی است. در این صورت، استفاده از کاندوم می‌تواند جلوگیری از انتقال بیماری‌های جنسی از شخصی به شخص دیگر باشد.

سومین گروه افرادی که بیشتر به کاندوم نیاز دارند، افرادی هستند که از روش‌های دیگر جلوگیری از بارداری استفاده نمی‌کنند. اگر شما از روش‌های دیگری مانند قرص‌های ضد بارداری استفاده نمی‌کنید، استفاده از کاندوم می‌تواند به شما کمک کند تا از بارداری جلوگیری کنید.

انواع کاندوم و خرید کاندوم مناسب

انواع کاندوم و خرید کاندوم مناسب

در نهایت، بیشترین نیاز به استفاده از کاندوم برای جلوگیری از بارداری و انتقال عفونت‌های جنسی به دسته‌های خاصی از جامعه از جمله جوانان، افراد جدیداً مجرد شده، افرادی که همسرشان هم‌جنس با آن‌هاست، افرادی که با شریک‌های جدیدی رابطه جنسی برقرار می‌کنند، افرادی که با همسران دیگری غیر از همسرشان رابطه جنسی دارند و افرادی که عفونت جنسی دارند دارند. همچنین، افرادی که در رابطه‌ای با پارتنری قرار دارند که هنوز تست عفونت‌های جنسی نگرفته‌اند هم باید از کاندوم استفاده کنند.

انواع کاندوم

این اصطلاح را شنیدید که می‌گویند «وصف العیش، نصف العیش» ! یعنی صحبت کردن و پرداختن به موضوعِ لذت بردن، خودش بسیار لذت‌بخش است. حالا فرآیند انتخاب کاندوم هم خودش کلی لذت دارد. البته اگر بخواهید بروید و از مغازه کاندوم بخرید، شاید نتوانید 20 دقیقه کنار کاندوم‌ها بایستید ! ولی در فضای آنلاین و سایت ircondom.com ما به سادگی می‌توانید ساعت‌ها بین کاندوم‌هایی که داریم، بگردید و انتخاب کنید. حالا لازم است که انواع کاندوم را بدانید. اصولاً سه موضوع، منجر به ایجاد انواع کاندوم می‌شود:

  • ضخامت و جنس لاتکس کاندوم (که مثلاً کاندوم نازک یا کاندوم ساگامی و … از این طریق طبقه‌بندی شده‌اند)
  • ماده روی بدنه خارجی کاندوم (مثلاً لوبریکانت داشتن یا نداشتن)
  • تکسچر بدنه خارجی کاندوم (مثلاً خاردار، حلقوی، فضایی و …)
  • ماده داخل کاندوم (مثلاً تاخیری، گرم‌کننده، خنک‌کننده، ضدقارچ و …)
  • فُرمِ کاندوم، (مثلاً انتهایش تنگ باشد، حلقه داشته باشد یا نداشته باشد)
  • رایحه کاندوم
  • طعم کاندوم

همه انواع کاندوم‌ها را می‌توانید در سایت ایران‌کاندوم یعنی همین سایت ببینید !

سایز کاندوم را از کجا بفهمیم

مفتخر بودن به سایز آلت تناسلی از رفتارهای رایج آقایان است. حالا این‌که آلت تناسلی بزرگ اساساً تاثیری بر کیفیت رابطه جنسی دارد یا ندارد، خودش محل بحث است. به همین دلیل بسیاری از آقایان فکر می‌کنند شاید فلان کاندوم برایشان کوچک باشد. اما خوب است بدانیم که کاندوم از لاتکس ساخته و تولید می‌شود و لاتکش بسیار انعطاف‌پذیر است. لذا در کاندوم‌های تولیدشده از لاتکس، اساساً موضوع سایز مطرح نیست. پس از آلت کوچک تا آلت بزرگ حتی سایز آلت نامتعارف مثلاً 25 سانتی‌متری می‌توانند از کاندوم‌های لاتکسی استفاده کنند و برای همه با بهترین کیفیت، عملکرد دارد.

اما در مورد کاندوم غیرلاتکسی باید سایزبندی را رعایت کنیم. کاندوم ساگامی تنها کاندوم غیرلاتکسی است که الان روی سایت ایران‌کاندوم موجود داریم که این کاندوم در سایزهای مختلف (سایزبندی) موجود است. کاندوم ساگامی از پلی‌اورتان ساخته شده است و این کاندوم اساساً ایرانی نیست و ساخت ژاپن است. اگر کل بازه سایز آلت تناسلی در حالت نعوظ را بین 9 سانتی‌متر تا 21 سانتی‌متری در نظر بگیریم (منبع) راهنمای سایز خرید کاندوم به شرح زیر می‌شود:

  • افرادی که در حالت نعوظ آلت آن‌ها زیر 14 سانتی‌متر است از همه کاندوم‌های لاتکسی (بدون سایزبندی) و سایز کوچک کاندوم ساگامی استفاده کنند.
  • افرادی که در حالت نعوظ آلت‌ها بین 14 تا 20 سانتی‌متر است از همه کاندوم‌های لاتکسی (بدون سایزبندی) و سایز لارج کاندوم ساگامی استفاده کنند.

به غیر از کاندوم ساگامی (ژاپنی) در سایر کاندوم‌ها موضوع سایز مطرح نیست و کاندوم‌ها فری‌سایز هستند. کاندوم ساگامی لارج در فروشگاه موجود است.

حالا شما می‌دانید برای خرید کاندوم چه بگوییم

اشاره با دست، گفتن نام برند و خریدن از سایت ما به صورت آنلاین از راهکارهایی است که ارائه شد. پیشنهاد می‌کنم نگاهی به منبع مقاله ما هم در این لینک بیاندازید.

حالا نکته فرهنگی درباره خرید کاندوم را هم در این ویدئو ببینید.

What to say for buying a condom ?
You want to buy a condom without saying “condom”? Obviously, you are embarrassed to buy a condom. Although we at Iran Condom are the most diverse, complete and specialized condom store, and we must say, definitely come and buy condoms from us, but there is really no shame in buying condoms from the store. But stay with us to answer the question, “What should we say to buy condoms?”
عکس کاندوم

عکس کاندوم

مطالب مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *