مسائل زناشویی

چرا باید از کاندوم استفاده کنیم؟

چرا باید از کاندوم استفاده کنیم

واقعاً چرا باید از کاندوم استفاده کنیم ؟ حتماً شما هم شنیده اید که Condom بهترین روش پیشگیری از بارداری و برخی از بیماری‌های مقاربتی است ! خب عملاً با همین جمله به سوال «چرا باید از کاندوم استفاده کنیم» پاسخ داده‌ایم. اما عجله نکنید در این مطلب از مجله زناشویی ایران کاندوم، اطلاعات بسیار زیادی درباره کاندوم و این‌که کاندوم برای چه کاری استفاده می‌شود به شما خواهیم داد. پس این مطلب از مجله زناشویی ایران کاندوم را تا انتها بخوانید.

اصلاً چرا کاندوم ؟

واقعیت این است که خرید و استفاده از کاندوم در داخل ایران رشد معنی داری داشته است، نسل جدید و قرار گرفتن کاندوم در فروشگاه‌ها و سوپرمارکت‌ها از جمله دلایل این افزیش مصرف است. اما این سوال همیشه مطرح است که چرا کاندوم را باید اولویت استفاده در روابط زناشویی بگذاریم ؟ استفاده از کاندوم علاوه بر پیشگیری از بیماریهای مقاربتی و جلوگیری از بارداری های ناخواسته؛ در سالهای اخیر دلایل متعدد دیگری هم داشته است.

لذت مرد و زن هر دو را افزایش می‌دهد.

  • خرید راحت
  • پیشگیری از عمده بیماری‌های مقاربتی
  • گزینه‌های متعدد برای انتخاب
  • قیمت مناسب کاندوم
  • نیازی به نسخه پزشک ندارد.
  • ایجاد تاخیر در انزال (در مدل‌های تاخیری)
  • ایجاد اصطکاک و لذت بیشتر (در مدل‌های خاردار)
  • ایجاد روانی و سهولت (در مدل‌های دارای ماده روان کننده)

اما اجازه دهید این‌ها را بهتر توضیح دهیم.

جلوگیری از بیماری‌های مقاربتی (STDs)

عبارت STD مخفف Sexual Transmitted Disease است، یعنی بیماری‌هایی که از طریق رابطه جنسی منتقل می‌شود. برای این‌کهتنوع زیاد کاندوم ها مشخص شود چرا ما باید از کاندوم استفاده کنیم، باید بیماری‌های آمیزشی را بیشتر بشناسیم. بیماری‌های مقاربتی و آمیزشی تعداد بسیار زیادی دارند که بسیاری از آن‌ها را حتی فرد مبتلا نمی‌‌داند اما ناقل آن خواهد بود. بنابراین شکی نیست که استفاده از کاندوم می‌تواند بسیار موثر در پیشگیری باشد. این روزها که درگیر کرونا و کووید19 هستید (در میانه سال 1400) شما به خوبی نقش ماسک در پیشگیری از این بیماری را متوجه شده‌اید، کاندوم هم همین نقش را در رابطه جنسی دارد، با این تفاوت که کاندوم با گزینه‌های متعددی که اعم از طعم‌دار، خاردار، مرطوب، ضدقارچ، فضایی، حلقوی و … دارد، لذت شما را نیز افزایش می‌دهد.

البته باید دقت کنیم، که لزوماً استفاده از کاندوم از 100% بیماری‌های مقاربتی پیگشیری نمی‌کند اما بسیاری از آن‌ها را پیشگیری می‌نماید.

با توجه به این‌که بسیاری از بیماری‌های مقاربتی تمامِ عمر همراه با شما خواهد بود، استفاده از کاندوم تصمیمی عاقلانه به نظر می‌رسد.

از بارداری ناخواسته جلوگیری می‌کند

بارداری و داشتن بچه سالم حتماً اتفاق مثبتی است، اما خب باید به وقتش این اتفاق بیفتد ! شاید شما الان مدنظرتان نباشد که فرزند بیاورید ! خب راه حل ساده است، یک کاندوم مساله را حل می‌کند. سایر روش‌های پیشگیری از بارداری قطعاً با دستکاری سلامت انسان خواهد بود، قرص‌های ضدبارداری از بدترین روش‌های پیشگیری از بارداری است.

کاندوم خاردرشت سیلیکونی شاخک دار

قیمت اصلی 220,000 تومان بود.قیمت فعلی 195,000 تومان است.

کاندوم خاردرشت ناچ کدکس مدل BIG DOTS بسته 10 عددی

قیمت اصلی 84,000 تومان بود.قیمت فعلی 73,000 تومان است.

کاندوم نازک ناچ کدکس مدل Sensitive بسته 12 عددی

قیمت اصلی 84,000 تومان بود.قیمت فعلی 73,000 تومان است.

کاندوم تاخیری ناچ کدکس مدل Ginseng بسته 12 عددی

قیمت اصلی 85,000 تومان بود.قیمت فعلی 73,000 تومان است.

فرهیخته باشید

آدم‌های فرهیخته از روش‌های مدرن برای پیشگیری از بارداری استفاده می‌کنند، واقعاً این روش بهترین روش برای پیگشیری است.

تنوع و خرید راحت

استفاده از کاندوم بسیار ساده است، می‌توانید به سادگی کاندوم مورد نظر خود را از میان ده‌ها مدل کاندوم سفارش دهید و بدون دردسر آن را در منزل و به صورت کاملاً محرمانه تحویل بگیرید.

بهترین قیمت !

قیمت هر یک کاندوم در این لحظه که این متن را می‌نویسم بین 3 تا 6 هزار تومان است. لیست قیمت‌ها و تنوع بینظیر کاندوم را اینجا ببینید.

نتیجه‌گیری

سوال این بود که چرا باید از کاندوم استفاده کنیم؟ ، خب جوابش این است که

کاندوم مقرون به صرفه‌ترین، مدرن‌ترین و باحال‌ترین روش پیشگیری از بارداری و انتقال بیماری‌های مقاربتی است ! به این دلیل از کاندوم استفاده می‌کنیم !

Why should we use condoms?

Because it brings health, because it increases the pleasure of sexual and religious intercourse, because people in the class use condoms, and because it’s cool! And of course it has a very good price and it is affordable!

Condoms are the most cost-effective, modern and cool way to prevent pregnancy and transmit sexually transmitted diseases! That’s why we use condoms!

اطلاعات بیشتر :

How do I use a condom?

مطالب مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *