نکات دوستی

چگونه یک دختر را دیوانه وار عاشق خود کنیم؟ از اول تا آخر جذب دخترها!

چگونه یک دختر را دیوانه وار عاشق خود کنیم

عجله نکنید ! صبر کنید ! اگر فکر کردید خواندن این مطلب باعث می‌شود فوراً یک دختر را دیوانه وار عاشق خود کنید، اشتباه کردید ! هیچ معجزه و رمّالی در کار عاشق کردن و جذب کردن یک دختر به شما وجود ندارد ! اما روش‌هایی که در ادامه گفته‌ایم را اگر مدتی پیاده کنید و انجام دهید، آن دختر عاشق شما خواهد شد. پس با دقت این مطلب درباره «چگونه یک دختر را دیوانه وار عاشق خود کنیم؟» بخوانید و بعد با تحمل و صبر آن را اجرا و پیاده کنید.

معجزه اعتماد به نفس در جذب دختر

نه این‌که مغرور باشید! خواهش می‌کنم اعتماد به نفس را با غرور اشتباه نگیرید ! اما بدانید که خانم‌ها از افراد با اعتماد به نفس پایین خوششان نمی‌آید. یک حالت اطمینان و قدرت داشته باشید ! حتی در همین مورد که می‌خواهید آن دختر به شما علاقه‌مند شود یا عاشق شما شود و جذب به شما گردد، با اعتماد به نفس عمل کنید و خلاصه Confident باشید !

یکی دیگر از عواملی که باعث میشود شما جذاب به نظر نرسید، اضطراب است ! لطفاً مضطرب نباشید.

این عوامل باعث می‌شود، نفر روبرو، شما را فردی مطمئن و با اعتماد به نفس دریابد.

 • با بدنی صاف و بدون قوز با او صحبت کنید
 • موقع حرف زدن به چشمان او نگاه کنید
 • لبخند کوچکی داشته باشید
 • صدایتان دارای وقار و اطمینان باشد
 • خود را جمع نکنید
 • به ظاهر خود اطمینان داشته باشید
یک مرد با اعتماد به نفس

یک مرد با اعتماد به نفس

نقش دیگران را بازی نکنید

واقعاً برایتان مهم است که آن دختر خانم را جذب کنید و او یک دل نه صد دل عاشق شما شود؟ خب پس خوب به این توصیه من گوش کنید، سعی نکنید شخص دیگری باشید، خودتان باشید ! در قالب نقش یک انسان دیگر نروید ! مثلاً نمایش یک آدمِ خیلی پولدار را بازی نکنید ! همان خودتان جذابتر هستید ! نقش یک پسر خیلی پرزور را بازی نکنید، خودتان باشید.

معمولاً پسرهایی که تلاش می‌کنند، نقش دیگری را بازی کنند، در این کار موفق نمی‌شوند و اتفاقاً به عنوان مردی که از وجودِ خودش لذت نمی‌برد و اعتماد به نفس ندارد (همان عامل قبلی که کلی توضیح دادیم) از چشم دختر جذابش می‌افتد و عملاً در پاسخ به سوال چگونه یک دختر را دیوانه وار عاشق خود کنیم؛ شکست می‌خورد. ما افراد زیادی را برای جذب عشقشان راهنمایی کردیم، به ما اطمینان کنید ! و باور کنید که هیچ کس به اندازه شما جذاب نیست ! وقتی خودتان هستید.

مایه افتخار دختر خانم باشید

دختر خانم‌ها، خصوصاً در اوایل آشنایی، خیلی دوست دارند که بتوانند جلوی دیگران به شما افتخار کنند. مثلاً فرض کنید اسم شما پدرام است و اسم دوست شما سارا ! سارا با دوستش نگین قرار می‌گذارند بروند کافی‌شاپ و قرار است که شما هم با سارا بروید ! این‌جا یعنی سارا دوست دارد جلوی نگین به شما افتخار کند! سعی کنید مایه افتخار او باشید. آبروریزی نکنید ! با وقار و جنتلمن باشید و کاری کنید که در غیابِ شما، نگین از جذابیت و متفاوت و خاص بودن شما برای سارا تعریف کند !

این خیلی مهم بود ! یادتان نرود، کارهایی را کنید که او به شما افتخار کند. در مراحل بعدی که قرار است پدر و مادر سارا شما را ببینند، ماجرا مهم‌تر هم می‌شود، بیشتر تلاش کنید! یک بار اگر به شما افتخار کند، احتمالاً تیر خلاص را به قلب دختر آرزوهایتان زده اید و شما در مرحله نهایی برای این که او را دیوانه وار عاشق خود کنید قرار گرفته اید.

رفتارهای جذاب در جمع !

می‌دانید که رفتار در جمع با رفتار فردی متفاوت هستند ! معمولاً دخترها به رفتارِ شما در جمع اهمیت زیادی می‌دهند. بگذاری این‌طور به شما بگویم که مردها به رفتار در جمع کمتر از زن ها اهمیت می‌دهند. سعی کنید در جمع رفتارهای خاص و بسیار جذابی از خود نشان دهید. مثل باز کردن نوشابه برای همسر، ریختن چای، گرفتن دست او، مراقبت از او و به هر حال هر رفتاری که جنبه حمایت‌گری یا همان Supportive بودن را نشان دهد.

صراحت لهجه و رک صحبت کردن شما را جذاب می‌کند

شنیدین فلانی، دخترکش است ؟ دقیقاً رک بودن یکی از ویژگی‌های دخترکش است ! اگر دختری را دوست دارید، به جای این‌که منتظر تایید بمانید تا علاقه‌تان را به او بگویید یا به بهانه های مختلف مکالمه های بی نتیجه با او داشته باشید، با اعتماد به نفس کامل به او بگویید که دوستش دارید. اگر در رابطه عاطفی خوبی قرار دارید و فکر میکنید رابطه شما میتواند به مرحله بعد برود، بجای بلاتکلیف نگه داشتن طرف مقابل پیشنهاد دهید که رابطه را توسعه دهید. یک مرد با اعتماد به نفس از ابراز احساس و دیدگاه خود نسبت به یک دختر ترسی ندارد، چرا که می‌داند می‌تواند متقابلا برای دختر جذاب و خواستنی باشد. این طور است که او دیوانه‌وار عاشق شما می‌شود، اگرچه که اولش ممکن است او اعتماد به نفس لازم برای پذیرشش را نداشته باشد !

صبر کنید، این کار به شما جواب بسیار طلایی می‌دهد.

در لحظات خاص، کاندوم خاص را فراموش نکنید !

این هم که تخصص ماست ! ما کاندوم‌هایی داریم که شما را متمایز و متفاوت می‌کند و علاوه بر بهداشت جنسی به شما لذت و تمایز را هدیه می‌دهد. از انواع کاندوم‌های خاردار تا کاندوم‌های فضایی، خصوصاً کاندوم‌های ویبره دار که لرزش بسیار جذابی دارد !

جذب کردن یک دختر

جذب کردن یک دختر

شوخ طبع و بامزه و بانمک باشید

البته خیلی مواظب باشید که از شوخ طبعی و بامزگی و Cute بودن به لودگی و مسخرگی کشیده نشوید، اما در لحظات حساس و ناب، یک شوخی بامزه و تا حدی سنگین و جنتلمن، می‌تواند بسیار در عاشق کردن و جذب کردن یک دختر موثر باشد. یادتان باشد که شوخی‌های جنسی اصلاً توصیه نمی‌شود. (چطور پسر باحالی باشیم، اینم بخون کمکت میکنه که بامزه باشی)

چند تا توصیه هم این سایت خارجی کرده که حتماً به شما کمک میکنه، بخونیدش !

آخرش چگونه یک دختر را دیوانه وار عاشق خود کنیم ؟

خیلی ساده ! خودتان باشید، نقش بازی نکنید، کمی جنتلمن باشید، بامزه و بانمک باشید، معقول و منطقی باشید، اعتماد به نفس فراموش نشود و صبور باشید ! او عاشق شما می‌شود، قول می‌دهم !

In English:

Do not hurry ! wait ! If you thought that reading this article will make a girl fall madly in love with you right away, you are wrong! There is no miracle or magic in making a girl fall in love with you! But if you implement and do the methods that we have mentioned for a while, that girl will fall in love with you. So carefully read this article about “how to make a girl fall madly in love with you?” Read it and then implement it with patience.

سوفیا

سوفیا

بازگشت به لیست

مطالب مرتبط

دیدگاهی در مورد “چگونه یک دختر را دیوانه وار عاشق خود کنیم؟ از اول تا آخر جذب دخترها!

 1. مسعود گفت:

  حالا دیوانه وار که نه، ولی با روش شما تونستم علاقه مندش کنم. مرسی

  1. ایران کاندوم گفت:

   خوشحالیم که توانستید نتیجه بگیرید. مطالب دیگر ما را هم بخوانید. درباره مراحل بعدی هم آموزش های خوبی داریم 🙂

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *