سلامتی

نحوه سیگار کشیدن خانم ها | مثل بازیگران سینما سیگار بکش

مثل بازیگران سینما سیگار بکش

در حالی که سیگار کشیدن یک عادت وحشتناک ناسالم است، چیزی در مورد آن وجود دارد که به طور خودکار احساس خونسردی را در فرد ایجاد می‌کند. مخصوصاً وقتی قرار است شخصیتی سرکش، مشهور یا فوق‌العاده باحال باشد. به همین دلیل است که در فیلم‌ها می‌توان کسی را پیدا کرد که چنین توصیف شخصیتی را بازی می‌کند و سیگار می‌کشد. سؤال این است: آیا این سیگارهایی که در صحنه فیلم دود می‌شوند واقعاً واقعی هستند؟ و اینکه چگونه می‌توان مثل بازیگران سینما سیگار کشید؟

بازیگران زن سر صحنه چه سیگاری می‌کشند؟

یک مطالعه از پژوهشگران در سال 2018 نشان داد که نزدیک به 30% از بازیگران زن در فیلم‌های هالیوود در حال سیگار کشیدن بودند. این مطالعه نشان داد که دوره‌های توسعه فیلم نقش مهمی در سیگار کشیدن بازیگران دارند.

در یک مصاحبه با مجله Vanity Fair، بازیگر زن شهیر کیت بلانشت شرایطی را که باعث شد او به سیگار دست بزند توضیح داد. او گفت که کمال‌گرایی و اضطراب باعث شدند که او به سیگار دست بزند.

مجله “Entertainment Weekly” در مطلبی درباره بازیگران معروف سینما و تأثیر آن‌ها بر سیگار کشیدن قرار داد: به عنوان مثال، شاهدیم که هالی بری استرف و تندی نیوتن در تبلیغات Marlboro شرکت کردند. همچنین، سیگار کشیدن جولیا رابرتز و نیکول کیدمن در فیلم‌های هالیوود طبیعی به نظر می‌رسد.

انواع سیگارهایی که خانم‌های بازیگر اغلب سر صحنه می‌کشند شامل موارد زیر است:

·         سیگارهای الکترونیکی

یکی از بهترین چیزهای سیگارهای الکترونیکی علاوه بر داشتن نیکوتین کم یا بدون نیکوتین این است که طعم‌های مختلفی دارند و جایگزینی مطلق و عالی برای سیگار نه تنها درصحنه فیلم‌برداری، بلکه برای هرکسی که سعی در ترک سیگار دارد. این به این دلیل است که آن‌ها ظاهر و احساس یکسانی دارند و بنابراین عادت سیگار کشیدن نیازی به تغییر ندارد و مغز فریب می‌خورد و فکر می‌کند آنچه را که فکر می‌کند به آن نیاز دارد به دست می‌آورد. با این حال، در حالی که اثرات سیگار الکترونیکی هنوز تحت نظارت است، به نظر می‌رسد که مضرات آن بسیار کمتر از سیگار واقعی است و آن را تبدیل به یک انتقال عالی برای افرادی می‌کند که سعی در ترک سیگار دارند.

هنگام بازیگری، این جایگزین نه تنها عالی است، زیرا این تصور کلی را به وجود می‌آورد که هنوز هم سیگار می‌کشد، بلکه به کاهش میزان دود استنشاق شده در صحنه، زمانی که اعمال باید تکرار شوند، کمک می‌کند. این به تنهایی به ریه‌های یک بازیگر آسیب می‌رساند، به‌طوری که به معنای واقعی کلمه تمام روز فقط برای پایان دادن به یک صحنه خاص سیگار می‌کشید.

نحوه سیگار کشیدن خانم ها

نحوه سیگار کشیدن خانم ها

·         سیگارهای گیاهی

جایگزین دیگری که هنگام فیلم‌برداری فیلم یا برنامه تلویزیونی سر صحنه بسیار محبوب است، سیگارهای گیاهی هستند. بهترین چیز در مورد آن‌ها این است که ازنظر ظاهری کم و بیش یک کپی دقیق از یک سیگار هستند. با این حال، محتوای آن کاملاً گیاهی است و به کسی که آن را استنشاق می‌کند، آسیبی نمی‌رساند، حتی اگر برای مدت طولانی باشد. این بدان معنی است که آن‌ها نه تنها فاقد نیکوتین هستند، بلکه هیچ اثری از تنباکو نیز ندارند.

در صنعت سینما، سیگارهای گیاهی در صحنه فیلمبرداری محبوب شده‌اند و حتی در طعم‌های مختلف با اجزای مختلف تولید می‌شوند. شما می‌توانید یک سیگار گیاهی با طعم توت فرنگی، عسل، وانیل یا نعناع را انتخاب کنید. آن‌ها بسیار مفید بودند زیرا این شرکت‌های تولید سیگارهای گیاهی حتی شروع به ساخت سیگارهای گیاهی سفارشی برای هر بازیگری می‌کردند که حساسیت خاصی داشت یا نسبت به یک جزء خاص موجود در سیگارهای گیاهی ناراحت بود. حتی مواقعی وجود داشت که سیگارهای گیاهی با کاغذ بابونه و چای ساخته می‌شدند و این فرصت را به بازیگران می‌داد تا در صحنه فیلم‌برداری چای بکشند.

مثل بازیگران سینما سیگار بکش

مثل بازیگران سینما سیگار بکش

کاندوم فوق نازک ناچ کدکس مدل zero zero three بسته 12 عددی

قیمت اصلی 100,000 تومان بود.قیمت فعلی 82,000 تومان است.

ژل آمیزشی روان کننده توت فرنگی ناچ کدکس

قیمت اصلی 98,000 تومان بود.قیمت فعلی 83,000 تومان است.

کاندوم ساگامی مدل 20 micron بسته دو عددی سایز لارج

قیمت اصلی 280,000 تومان بود.قیمت فعلی 245,000 تومان است.

کاندوم ویبراتور مردانه

قیمت اصلی 145,000 تومان بود.قیمت فعلی 125,000 تومان است.

5 فیلم  مشهور که در آن بازیگر خانم سیگار میکشد

در فهرست فیلم‌هایی که در آن بازیگر خانم سیگار می‌کشد، می‌توان به شرح زیر اشاره کرد:

Breakfast at Tiffany’s (1961)

در این فیلم، بازیگر هالی گلایتر (نقش با بازیگر الود برکلی)، به طور منظم سیگار می‌کشد.

هالی گلایتر

هالی گلایتر

Gone with the Wind (1939)

 در این فیلم، بازیگر ویویان لی به طور منظم سیگار می‌کشد.

ویویان لی

ویویان لی

Casablanca (1942)

در این فیلم، بازیگر اینگریچ برگمن به طور منظم سیگار می‌کشد.

اینگریچ برگمن

اینگریچ برگمن

 Now, Voyager (1942)

در این فیلم، بازیگر بتی دیویس به طور منظم سیگار می‌کشد.

بتی دیویس

بتی دیویس

Mildred Pierce (1945)

در این فیلم، بازیگر جوان کراوفورد ، به طور منظم سیگار می‌کشد.

کراوفورد

کراوفورد

به علاوه، در فیلم‌های دیگری مانند جیمیجی، مالتی‌سی‌او، آپارتمان، رقص با شیاطین، هیولا در داخل، پنجمین شن مصر و آهیم شب خوشی نداریم بازیگران خانم سیگار می‌کشند.

جمع بندی نهایی نحوه سیگار کشیدن خانم ها

در نهایت، می‌توان گفت که سیگار کشیدن برای هر دو جنسیت مخصوصا برای خانم‌ها مشکلات جدیی برای سلامتی ایجاد می‌کند. سیگار کشیدن موجب شدت علائم پیری پوست، بروز بیماری‌های قلبی و عروقی، سرطان و بیماری‌های تنفسی می‌شود. علاوه بر آن، سیگار کشیدن هزینه‌های مالی عظیمی را برای فرد و جامعه به دنبال دارد. برای افرادی که به سیگار کشیدن اعتیاد دارند، ترک آن ممکن است چالش برانگیز و سخت باشد، اما این امر امکان‌پذیر است و مشاوره و تجربیات افراد دیگر می‌تواند در توانستن این افراد به ترک سیگار کمک شایانی کند. در نهایت، ترک سیگار برای حفظ سلامتی بهتر، کاهش هزینه‌های اقتصادی و بهبود کیفیت زندگی بسیار مهم است.

 

امیدواریم از مطالعه این مقاله لذت برده باشید، نظرات خود و موضوعاتی که دوست دارید در مجله زناشویی درج شوند را با ما در میان بگذارید.

 

سایت ایران کاندوم متنوع‌ترین مرکز فروش کاندوم در ایران

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *